УМОВИ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ :
1. Після 5 робочих днів товар автоматично повертається відправнику.
2. Обмін товару.
2.1 У випадку коли покупець оглянув товар на пошті, і на відділенні вирішив обміняти товар, не забираючи замовлення з пошти: клієнт/дропер сплачує повну суму доставки.
2.2 У випадку коли покупець оглянув товар та забрав замовлення з пошти, після чого вирішив обміняти товар: ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».
2.3 Після того як покупець придбавши товар – забрав його зі складу: ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

3. Повернення товару відбувається відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».
Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару.